PADOWETZ original restaurant

Nabízíme Vám nejen příjemné posezení u chutného jídla, ale též ideální prostor pro firemní akce, svatby rodinné oslavy! Restaurace se nachází téměř centru města Brna naproti vlakovému nádraží. Snažíme se nabídnout nejlepší kuchyni široko daleko, za dostupné ceny. Ještě jste k nám nezavítali? Podívejte se, jak nás najít, kontaktovat nebo si můžete rezervovat stůl. Že je u nás útulno se přesvědčte ve fotogalerii.
Naším dlouhodobým cílem je poskytovat nejlepší restaurant v Brně!

ikona - Pislner Urquel

LEŽÁK

světlé spodně kvašené pivo typu ležák vařené dle plzeňské receptury. Zakladatelem a zároveň nejvýznamnějším představitelem této kategorie je český Pilsner Urquell, jehož tradice sahá až do roku 1842 a je pravým klenotem mezi českými pivy. Seznamte se s chutí, která plzeňskému pivu získala celosvětovou proslulost.


ikona - Pšeničné pivo

VOLBA SLÁDKŮ

- je pivo, které pro Vás připravuje vrchní sládek Plzeňského Prazdroje se svými kolegy sládky. A to na každý měsíc speciální várky unikátních čepovaných piv.


ikona - pivo Kozel tmavý

TMAVÉ PIVO

Víte, že slad má podstatný vliv na výslednou podobu piva? Při sušení sladu při vyšší teplotě vzniká tmavý slad zbarvený do hněda, který se využívá pro výrobu tmavých piv.
Velkopopovický Kozel Černý je vyroben ze speciálních tmavých sladů, a proto i jeho pěna je na rozdíl od přibarvovaných piv tmavá.PUB a Restaurace

PADOWETZ nabízí svým náštěvníkům příjemné posezení. Ať už je to u piva u oběda či večeře, za káždé situace bude plnit vaše přání vstřícná obsluha. Udělá vše pro to, abyste se u nás cítily příjemně. Každý den máme pro vás, naše náštevníky, připravené denní menu a širokou nabídku hotových jídel a nápojů.

Přijďte si k nám pochutnat!
Těšíme se na Vaši návštěvu.

ikona - Pšeničné pivo

Drobnosti

Prostor celé restaurace pokrývá WiFi připojení k Internetu zdarma. Dostupné z telefonu, tabletu i notebooku.

Slevy

Ušetřete zde s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank!

Slevy

Ušetřete zde s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank!

Provozovatel: RS Premiere s. r. o., Masarykova 413/34, 602 00 Brno, IČ: 255 89 288, DIČ: CZ25589288, C 36356 vedená u Krajského soudu v Brně.

1